Motocykl uderzył w bariery. Kierowca nie żyje. Policja szuka świadków wypadku

Policjanci z Ochoty poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 11 sierpnia 2018 roku w rejonie skrzyżowania ul. Al. Jerozolimskie i Łopuszańska. Wszystkie osoby, które widziały ten wypadek proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

W dniu 11 sierpnia 2018 roku około godziny 16.10 w rejonie skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej kierujący motocyklem marki Kawasaki z nieustalonych dotąd przyczyn uderzył w bariery ochronne. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała skutkujących zgonem.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat prosimy o kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, pod nr tel. 22 603 93 87 lub całodobowo pod numerem telefonu 22 603 93 50. Informacje można przekazywać również pisemnie na adres e-mail: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.