Muzułmanka Balli Marzec startuje na prezydenta RP [wideo]

Do grona oryginalnych kandydatów na prezydenta dołączyła Pani Balli Marzec. Pochodząc z Kazachstanu muzułmanka ma męża Polaka i jak sama mówi kocha Polskę.

Kocham Polskę i Polaków. Mam nadzieję, że ta miłość jest wzajemna. Uważam, że nadaję się na prezydenta Polski nie mniej, niż inni kandydaci. Od lat działam na rzecz przestrzegania praw człowieka, przemian demokratycznych w krajach postsowieckich, jestem działaczką społeczną, upominam się o prawa pokrzywdzonych. Uważam, że to doświadczenie przydałoby się Polsce. Te wolności, które Polska wywalczyła w 1989 roku, nie są przecież dane raz na zawsze. O swobody obywatelskie trzeba walczyć każdego dnia, bo nadużyć jest cała masa – oświadczyła kandydatka w rozmowie z natemat.pl.

Balli Marzec zapewnia, że nie zamierza wprowadzić w Polsce szariatu: Ja nie dzielę ludzi na muzułmanów, katolików czy reprezentantów innych religii. Dzielę na mądrych i głupich. Jednych i drugich jest wielu w każdej religii. Co mówi o sobie sama kandydatka? Posłuchajcie:

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.