Mył penisa w fontannie. Najczęściej bawią się tam dzieci

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie na którym widać, jak mężczyzna podmywa przyrodzenie w fontannie w Nowym Dworze Mazowieckim. Na co dzień miejsce to jest oblegane przez dzieci.

Fot. Pixabay

Młody mężczyzna podchodzi do miejskiej fontanny, bez skrępowania ściągnął bokserki i zaczął myć miejsca intymne. W pobliżu sytuację obserwowała wstrząśnięta młodzież.

Pomijając fakt, że kąpiel w fontannie może nam grozić mandatem w wysokości nawet 500.

Ponadto, jak informuje warszawski sanepid każda stojąca w zbiorniku woda prędzej czy później ulegnie zanieczyszczeniu, pojawią się w niej glony powodujące śliskie powierzchnie, rozwijają się w niej szkodliwe dla skóry bakterie. W pozornie „czystej” wodzie, błyskawicznie namnażają się wszelkiego rodzaju bakterie i zarazki. Wysoka temperatura oraz stojąca woda tworzą idealne warunki do rozmnażania się różnych patogenów. Pozornie niegroźne bakterie mogą stać się dużym zagrożeniem.

Fontanny miejskie mogą być siedliskiem gronkowców, salmonelli, bakterii kałowych, wszelkich pasożytów odzwierzęcych, bakterii i wirusów powodujących zatrucia pokarmowe, reakcje alergiczne i zapalne skóry. Więcej o zagrożenia wynikających z kąpieli w fontannie pisaliśmy wczoraj.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.