Myślał, że zostanie milionerem, zamiast tego został… aresztowany

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwo. 20-latek podejrzany jest o to, że będąc zatrudnionym w punkcie handlowym zawarł zakłady totalizatora sportowego nie płacąc za kupony czym naraził pracodawcę na straty sięgające ponad 8 tysięcy zł.

Fot. KSP

 

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie Woli. Z przekazanych informacji policjantom wynikało, że mężczyzna będąc zatrudnionym w punkcie handlowym zawarł zakłady totalizatora sportowego nie płacąc za kupony.

Sytuacja taka miała miejsce kilka razy. W taki sposób mężczyzna naraził pracodawcę na straty sięgające ponad 8 tysięcy zł. Kiedy sprawa wyszła na jaw, a za tym nieprawidłowości w rozliczeniu, 20-latek nie pojawił się w pracy.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Policjanci ustalili, gdzie przebywa aktualnie mężczyzna. Do zatrzymania doszło w lokalu w którym przebywał 20-latek. Po zgromadzeniu materiału procesowego podejrzany usłyszał zarzut oszustwa. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.