Myślisz, że masz przerypane? Oni mają gorzej!

Szef wylał Cię z roboty za porzucony projekt? Dostałeś ochrzan za nieopuszczoną deskę w toalecie i nawet Twój pies woli wyprowadzać się sam? To jeszcze nic! Są ludzie, którzy mają dużo gorzej, a podczas FuckUp Nights Warszawa możesz poznać ich historię.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w ponad 140 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się m.in. w Trójmieście i w Warszawie.

FuckUp Nights Warszawa Odbędzie się 10 marca (czwartek) w WILSON bar & hostel ul. Alojzego Felińskiego 37. Startujemy o godz. 19:00. W spotkaniu uczestniczyć będzie tłumacz języka migowego, dlatego organizator zaprasza również osoby niesłyszące.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje limit miejsc i trzeba się zapisać. Pozostało jeszcze około 130 miejsc.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c