Najpierw rzucali krzesłami, potem ugodziła go nożem

Policjanci z Wawra zatrzymali kobietę, która podejrzewana jest o usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu sąsiada. Jak wskazuje materiał dowodowy Maria J. w trakcie awantury, która wywiązała się na spotkaniu towarzyskim zakrapianym alkoholem, ugodziła pokrzywdzonego nożem. Zatrzymana usłyszała zarzuty.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Kilka minut przed północą policjanci z komisariatu w Wawrze otrzymali zgłoszenie o pojawieniu się w szpitalu osoby, która miała zostać ugodzona nożem.

Funkcjonariusze przeprowadzili niezbędne ustalenia i bardzo szybko pojawili się w miejscu, gdzie do zdarzenia doszło. Tam została zatrzymana Maria J. To w jej mieszkaniu odbywała się impreza towarzyska, na której wszyscy spożywali alkohol. Z przeprowadzonych przez funkcjonariuszy ustaleń wynikało, że w pewnym momencie pomiędzy gospodynią, a sąsiadem wywiązała się awantura, doszło do rzucania krzesłami, aż w końcu kobieta ugodziła mężczyznę nożem. Pokrzywdzony trafił do szpitala.

Zgromadzone materiały, przesłuchania świadków dokumentacja medyczna dały podstawy do przedstawienia zatrzymanej zarzutów, usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.