Napadł na sklep z nożem. Groził, że zabije ekspedienta. Znasz go?

Policjanci z warszawskiej Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie rozboju z użyciem noża na pracowniku sklepu na terenie dzielnicy. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia 2018 roku około godziny 15:50 na terenie jednego ze sklepów na warszawskiej Ochocie. Policja jednak umieściła zdjęcia podejrzanego w tym tygodniu.

Nieustalona dotąd osoba terroryzując pracownika sklepu nożem i grożąc pozbawieniem życia dokonał kradzieży pieniędzy ze sklepowej kasy.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.