Narkotyki, nielegalna broń i amunicja. Znaleziska w domu mieszkańca Konstancina-Jeziornej

Blisko 740 gramów amfetaminy, działkę marihuany, dwie jednostki broni oraz amunicję różnego kalibru do broni palnej zabezpieczyli kryminalni z Piaseczna w mieszkaniu Michała P. Zatrzymany 29-latek usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Fot. KSP

Fot. KSP

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego piaseczyńskiej komendy, od pewnego czasu realizowali czynności, związane z ustaleniem osoby posiadającej narkotyki. Prowadzone działania oraz zebrany materiał wskazywał, że osobą, która może posiadać znaczną ilość narkotyków jest Michał P.

W minioną środę, po krótkiej obserwacji, kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, w jego domu w Konstancinie Jeziornie. Michał P. niczego się nie spodziewał i zatrzymanie było dla niego kompletnym zaskoczeniem. Policjanci podczas prowadzonych czynności w miejscu zamieszkania 29-latka ujawnili i zabezpieczyli blisko 740 gramów amfetaminy, działkę marihuany, a także nielegalnie posiadane dwie jednostki broni i 128 sztuk amunicji różnego kalibru.

Zatrzymanego 29-latka przewieziono do policyjnej celi. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Michałowi P. zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 29-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.