Nastolatek chciał skoczyć z wiaduktu. Interweniowała policja

Świeżo upieczeni mazowieccy policjanci uratowali 18-latka, który zdecydował się na desperacki krok i chciał skoczyć z wiaduktu. Mężczyzna w ostatniej chwili został ściągnięty z barierek. Trafił pod opiekę lekarzy.

Fot. Policja

W sobotni wieczór dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał dramatyczne zgłoszenie o mężczyźnie, który chce skoczyć z wiaduktu przy ul. Różańskiej. Na miejsce natychmiast pojechali świeżo upieczeni policjanci, zalewie od kliku miesięcy pełniący służbę w ostrowskiej komendzie. Na wiadukcie była 51-latka oraz 18-latek siedzący na barierkach. Kobieta próbowała rozmawiać z mężczyzną jednak ten jedynie powtarzał, że chce sobie odebrać życie.

Początkowo policjanci próbowali nakłonić mężczyznę do zejścia z barierek jednak ten nie reagował. Każda próba podejścia do niego kończyła się groźbą popełnienia dramatycznego kroku. O sytuacji powiadomiono straż pożarną i karetkę pogotowia. W pewnym momencie mężczyzna odwrócił głowę w kierunku nadjeżdżającego wozu strażackiego, policjanci wykorzystali tę sytuację i chwycili go, a następnie ściągnęli z barierek. 18-letni mieszkaniec województwa pomorskiego został przewieziony do ostrołęckiego szpitala gdzie trafił pod opiekę lekarzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c