Nasz Czytelnik pomógł kierowcy wyrzucić pijących z autobusu [LIST DO REDAKCJI]

„A propos wczorajszego artykułu o ludziach pijących alko w autobusach – przed chwila w 317 była identyczna sytuacja.” – pisze Pan Maciej w wiadomości do redakcji.

Fot. Maciej Tu czesc ich dobytku, w tym czasie oni byli przy kabinie wygrazac kierowcy

„Wygodnie rozparty gang (2 panów i pani) z dobytkiem, ciągną z gwinta Amarene i piwo. Innych ludzi brak w promieniu 2 metrów.

Zgłaszam kierowcy, a ten, o dziwo… wysłuchuje mnie i mówi, ze zadziała, ale ze jest sam. Ja obiecuje, ze pomogę.

Na przystanku kierowca wchodzi tam w momencie, kiedy jeden z pijaków rzuca butelka piwa (plastikowa) w szybe. Kierowca wkurzony kategorycznie każe im wysiadać, im oczywiście nie pasuje: „k*rwa, własnie wsiedliśmy, a długo jeździsz, a nie tym tonem, ciagnij sie” itd., ale w koncu zabieraja dobytek (3 siatki, cola, alko i… etola z lisa!) i wychodza. Zostaje po nich brudny fotel i rozgniecione na podlodze chrupki. Dziękuję kierowcy za reakcje i apeluje do pasażerów, zeby nie bali sie zglaszac takich sytuacji – mamy prawo podrozowac w cywilizowanych warunkach.” – pisze Pan Maciej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.