Neo-Nówka w Warszawie! Amfiteatr Bemowo wypełni się po brzegi! Ruszyła sprzedaż biletów

Już 7 sierpnia najpopularniejszy kabaret w Polsce zaprezentuje swój program w ramach trasy koncertowej pt.: 20-lecie na BIS. Początek najśmieszniejszej nocy 2022 r. w Warszawie o godz. 17.00. Drugi występ odbędzie się o godz. 20.00 w Amfiteatrze Bemowo.

Artyści świętowali swój okrągły jubileusz. Popularność przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów i uznano, że trzeba to powtórzyć! Grupa wybrała kilka miast i jest wśród nich Warszawa.

Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to wydarzenie, które zaskoczy widza nie tylko formą tekstową, ale również rozmachem przedsięwzięcia. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna są na najwyższym, poziomie i to dlatego wszyscy widzowie zapamiętują je na długo po zakończeniu widowiska.

Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie
towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia.

Możemy stwierdzić jedno – jeszcze nie byliście na takich urodzinach – zapewniają organizatorzy.

Bilety do nabycia:

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Neo-Nowka/20-lecie-Kabaretu-Neo-Nowka/Warszawa
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/77881/Warszawa/Kabaret+Neo-Nówka/
https://sklep.ebilet.pl/275845477176442905

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.