Nie uwierzycie! „U was też już wyjechali kosić śnieg?” [ZDJĘCIA]

Nie uwierzycie, co się dzieje na Ursynowie. Jan Mencwel z Miasto Jest Nasze pokazał zdjęcie zrobione dziś rano na Ursynowie.


Widać na nim ludzi z kosiarkami pracujących w śniegu.


Wiem, że to dziwne, ale przyjechaliśmy z daleka, wypaliliśmy paliwo, więc szkoda nie zrobić roboty” mówi @haloursynowpl pracownica firmy, która na zlecenie @GDDKiA kosi dziś trawnik. Jak się kosi w takich warunkach? „Trawie to obojętne. Przy śniegu dobrze stoi więc idzie szybko” – opisuje sprawę Miasto Ursynów na Twitterze. 

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl