Nie zdążył uprać kurtki

Policjanci z wydziału kryminalnego dzień po przyjęciu zgłoszenia o rozboju zatrzymali podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa. Podczas przeszukania mieszkania 18-letniego Daniela W. w pralce, pomiędzy brudnymi ubraniami znaleźli i zabezpieczyli kurtę pokrzywdzonego, która został skradziona podczas rozboju. Zatrzymany usłyszał zarzut, za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do komendy przy ulicy Grenadierów wpłynęło zawiadomienie o rozboju. Idący chodnikiem mężczyzna został zaatakowany przez młodego człowieka, który uderzył go kilka razy i ukradł mu dowód osobisty oraz kurtkę, którą pokrzywdzony miał na sobie.

Kryminalni od razu zajęli się sprawą. Dzięki posiadanej wiedzy operacyjnej i po sprawdzeniu kilku informacji wytypowali podejrzanego. Podczas przeszukania mieszkania, policjanci znaleźli w pralce zwiniętą pomiędzy innymi ubraniami kurtkę, która należała do pokrzywdzonego i została mu skradziona w wyniku rozboju. 18-letni Daniel W. trafił do policyjnej celi.

Śledczy z dochodzeniówki zgromadzili materiał dowodowy i doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam usłyszał zarzut. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.