Nie żyje dziennikarka Telewizji Publicznej. Z TVP związana była przez 20 lat

W wieku zaledwie 64 lat zmarła Maja Hądzlik- Margańska, wieloletnia dziennikarka związana z Telewizją Publiczną. Informację o śmierci kobiety przekazała TVP Bydgoszcz. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Nie żyje Maja Hądzlik-Margańska, która przez dwadzieścia lat związana była z Telewizją Publiczną. Zajmowała się między innymi nadzorowaniem emisji programów, wypełnianiem pasm oprawy dnia i odbiorem redakcyjnych audycji. Pogrzeb dziennikarki odbędzie się jutro, na cmentarzu Komunalnym w Bydgoszczy.

Informację o śmierci kobiety przekazała lokalny oddział TVP Bydgoszcz. Dziennikarka od dwóch lat walczyła z rakiem jajnika i ostatecznie walkę przegrała. Była po dwóch operacjach i chemioterapii. W ostatnim czasie choroba powróciła z przerzutami.

„Zostanie zapamiętana jako profesjonalistka w pracy, ale także jako pełna życzliwości osoba. Zawsze uśmiechnięta. Służyła poradami, dzieliła się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pozostanie w naszych sercach i pamięci.”

-napisano. Maja Hądzlik-Margańska ukńczyła studia teatrologiczne oraz scenografię, zajmowała się również tłumaczeniami książek i publikacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c