Nie żyje polska dziennikarka. Mąż zdradził, jak brzmiał jej ostatni SMS

W wieku 61 lat po ciężkiej chorobie zmarła dziennikarka Ewa Kluczkowska. O śmierci kobiety poinformował wiceprzewodniczący Towarzystwa Dziennikarskiego i członek rady programowej Polskiego Radia, Jan Ordyński. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Wczoraj rano odeszła Ewa Kluczkowska, dziennikarka i była wicenaczelna „Rzeczpospolitej”. Smutną informację przekazał Jan Ordyński, z którym współpracowała w ogólnopolskim dzienniku. Kobieta zmagała się z ciężką chorobą. Miała 61 lat.

„Dzisiaj rano umarła, po ciężkiej chorobie, Ewa Kluczkowska, koleżanka jeszcze z łódzkich czasów studenckich. Żona mojego serdecznego kolegi, Jacka Kluczkowskiego”

-napisał wiceprzewodniczący Towarzystwa Dziennikarskiego i członek rady programowej Polskiego Radia. W mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie kobiety zamieścił również jej mąż, Jacek Kluczkowski. Zdradził też, że poprzedniego dnia wieczorem otrzymał od swojej żony ostatniego SMS-a o krótkiej treści: „Dobranoc”.

Ewa Kluczkowska na początku swojej kariery pisała artykuły między innymi w „Dzienniku Łódzkim” i „Wiadomościach Dnia”, zostając później wicenaczelną drugiego magazynu. Następnie do 2006 roku związana była z „Rzeczpospolitą”, gdzie pełniła stanowisko szefa działu społeczno-politycznego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c