Nie żyje polski aktor i reżyser. Miał zaledwie 31 lat

W piątek, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, zmarł aktor i reżyser, Marcin Król. Tragiczne informacje przekazała jego żona.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Przykre informacje ze świata kultury. W piątek, w wieku zaledwie 31 lat zmarł aktor i reżyser Marcin Król. Informację o śmierci mężczyzny przekazała jej żona.

„Drodzy, z przykrością i bólem informuję, że dziś w wyniku nieszczęśliwego wypadku zmarł mój mąż Marcin Król, miał 31 lat, był najwspanialszym mężem i ojcem dwójki małych dzieci. Jesteśmy zdruzgotani. (…) Proszę Was o modlitwę”

-napisała w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, Marcin Król  pracował przy remoncie dachu starostwa w Białogardzie. Mężczyzna został przysypany przez gruz z trzeciego piętra. Mimo reanimacji i interwencji śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zginął na miejscu.

Marcin Król znany był przede wszystkim z roli teatralnych. Na co dzień współpracował z limanowskim teatrem. Grał także w Teatrze im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. W 2019 r. kandydował do Sejmu z list Konfederacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c