Nie żyje znany TikToker. Wiadomo na co chorował

Polska społeczność TikToka pogrążyła się w żałobie po śmierci Karola Pęciaka, znanego pod pseudonimem „Szalony Karol”, którego odejście potwierdziła w sobotę „Gazeta Gryfińska”. Wiadomość o śmierci przekazała matka Karola, która zwróciła się z prośbą o modlitwę w tych trudnych chwilach.

Fot. Warszawa w Pigułce

Karol Pęciak był nie tylko influencerem, ale także autorem książki, w której otwarcie mówił o swoich zmaganiach ze zdrowiem. Młody twórca miał wszczepioną sztuczną zastawkę serca, co wymagało od niego stałego przyjmowania leków i unikania aktywności fizycznych związanych z ryzykiem poważnych obrażeń. „Mam bardzo smutną wiadomość. Dziś w nocy odszedł nasz syn Karol. Proszę o modlitwę” – napisała matka Karola w przekazanej wiadomości.

Jego ostatnie nagranie na TikToku, które zamieścił w poniedziałek, obejrzało już ponad 3 miliony osób. Internauci w licznych komentarzach wyrażają szok i niedowierzanie, a także składają kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego. Karol Pęciak, pomimo swoich wyzwań zdrowotnych, był inspiracją dla wielu ludzi, którzy podziwiali jego odwagę i pozytywne nastawienie do życia.

Jego śmierć jest przypomnieniem o kruchości ludzkiego życia i o tym, jak nieprzewidywalna może być przyszłość. Wspólnota online, którą Karol pomógł tworzyć, z pewnością długo będzie pamiętać jego obecność w mediach społecznościowych i wkład w tworzenie treści, które wnosiły radość i śmiech do życia wielu osób.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]