Niewidomy przewodnik będzie robił naleśniki dla potrzebujących [POTRZEBNE SKŁADNIKI]

„3 grudnia nasz Przewodnik Sebastian obchodzi urodziny (oczywiście osiemnaste ). Oprócz życzeń, na które przyjdzie pora ma marzenie, a my chcemy Was prosić o pomoc w jego spełnieniu.” –  pisze Niewidzialna Wystawa.

Fot. Niewidzialna Wystawa

„O czym marzy? Spieszymy z odpowiedzią – o dżemach, nutelli (najlepiej zamienniki bez oleju palmowego), bakaliach, śmietanie, twarogu i innych pysznościach do zrobienia najlepszych naleśników w mieście! Ale nie dla siebie, mimo, iż jest strasznym łasuchem! Sebastian wraz ze swoim synem Frankiem, psim przewodnikiem Rollem i przyjaciółmi z Grupa WolonWariacka będzie robił w restauracji Przystanek Koło ponad 200 naleśników dla podopiecznych Fundacja Daj Herbatę! W dzień swoich urodzin ta niesamowita ekipa będzie rozdawać naleśniki pod Dworcem Centralnym. Jest moc!

Jeśli macie ochotę wziąć udział w tej fantastycznej akcji poprzez przekazanie produktów (ekipę mamy) – zapraszamy z w/w pysznościami do naleśnikowego magazynu – biura Invisible Exhibition – Niewidzialna Wystawa ?!”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c