Niezwykła eksploracja Twierdzy Modlin. Ruszają zapisy na edycję majową!

Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zapraszają na kolejne zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Fot. Portal Warszawski

Od trzech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – Pomiechówek czy Zakroczym. To bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy.

Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

I tak 12 maja 2018 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, jak i otoczenie zewnętrzne koszar. Po obiedzie, czyli ok. 15 – ej w drugiej części programu zwiedzimy Pomiechówek, miejsce straceń Polaków w czasie II wojny światowej, do którego wchodzi się za specjalnym pozwoleniem.

Koszt 120 pln – obejmuje; transport, opiekę licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina i wieży tatarskiej oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 20 pln. Płatność na miejscu.

Jako, że jest duże zainteresowanie naszymi wyjazdami, wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Mamy ok. 40 miejsc! Rezerwacja miejsc do  12.04.2018 roku. Wyjazd z placu Bankowego 12.05.2018 o godz. 8.00. Zaczynamy o 9.00 w Modlinie.

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
[email protected]m.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.