Niezwykła siłownia otwiera się w sercu Grochowa

O północy z 9 na 10 marca nastąpi otwarcie trzeciego w Warszawie polskiego klubu CityFit. Zlokalizowany w nowo otwartej Galerii Rondo Wiatraczna lokal wyróżnia się sprzętem klasy premium, dostępnością przez całą dobę oraz atrakcyjną ceną karnetów – zwłaszcza w przedsprzedaży. To jednak nie wszystko, diabeł tkwi bowiem w szczegółach!

Fot. Warszawa w Pigułce

Nowo otwarta Galeria Wiatraczna znajduje się przy ul. Grochowskiej 207, w samym centrum Grochowa, nieopodal świetnie skomunikowanego Ronda Wiatraczna. Na pierwszym piętrze CityFit ulokował swój trzeci w Warszawie, a piętnasty w Polsce klub. Ceny nie są wygórowane, a możliwości ogromne, dlatego też postanowiliśmy przejść się tam osobiście. Jesteśmy naprawdę pozytywnie zaskoczeni.

Ogrom sprzętu klasy premium

Fot. Warszawa w Pigułce

Po wejściu do klubu, uderza nas świeżość i zapach nowości. We wnętrzu o powierzchni 1650 mkw. znajdzie się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 7 stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, treningu funkcjonalnego, sala fitness oraz strefa relaksu.

Ćwiczyć będzie można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu.

Trening dla zapracowanych

Fot. Warszawa w Pigułce

To, co wyróżnia klub CityFit to dostępność 24h/dobę, dzięki czemu trening możemy zrobić o każdej porze dnia i nocy. Całodobowy dostęp zapewnia specjalny system wejść – na czytnik palca. Po wykupieniu członkostwa przy pierwszej wizycie palec należy zeskanować w kiosku przy wejściu. System zapamięta jego wybrane punkty (to nie jest pobieranie odcisków, więc bez obaw). Od tego momentu, aby wejść do klubu wystarczy przyłożyć palec do czytnika i gotowe! Bez zbędnych karnetów, kart czy problematycznych legitymacji, które możemy zgubić. A jednocześnie mamy pewność, że niezależnie od pory w której się pojawimy, nikt niepowołany nie będzie przeszkadzał nam w treningu.

Sam proces zakupu jest również prosty i praktycznie bezobsługowy. Karnet możemy kupić online na stronie www.cityfit.pl lub w kioskach znajdujących się na przed wejściem do klubu.

Po wejściu do lokalu zaskakuje nas również tzw. Strefa relaksu. Znajdują się tam wygodne kanapy, punkt ładowania telefonów komórkowych oraz… kuchenki mikrofalowe. Jest to niezwykle istotne dla osób starannie planujących swoją dietę i trening.

Płyny pod czas treningu możemy uzupełnić korzystając z bezpłatnego źródełka wody filtrowanej. Przekąski i akcesoria (np. kłódki do szafek szatni) zakupimy w znajdujących się na terenie klubu maszynach vendingowych.

Fot. Warszawa w Pigułce

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Poza wspomnianym czytnikiem przy wejściu, w lokalu znajdują się jeszcze dwie rzeczy zasługujące na uwagę. Pierwsza to przycisk wezwania pomocy zlokalizowany w szatni. Gdyby działo się coś niepokojącego, od razu połączymy się z ochroną.

Po drugie, w każdym lokalu CityFit, także i w tym, na samym jego środku znajduje się zestaw ratunkowy, który zawiera m.in. defibrylator.

Wszystko w pakiecie

Fot. Warszawa w Pigułce

Karnet to nie tylko wstęp do siłowni , to także zajęcia grupowe i  inne usługi, dzięki którym nasz trening będzie jeszcze bardziej przyjemny i skuteczny. Przede wszystkim w klubie znajduje się ogromna, ponad 100-metrowa sala, w której odbywać się będą grupowe zajęcia  fitness.

CityFit dba również o to, aby nowi klubowicze nie czuli się zagubieni. Na terenie każdego klubu pracują Gym Asystenci, którzy dbają o porządek i bezpieczeństwo, odpowiadają na pytania. Są również wsparciem dla nowych osób – m.in. pomagają się zarejestrować oraz prowadzą zajęcia IntroFit.

„IntroFit to specjalne zajęcia wprowadzające, na które szczególnie zapraszamy nowych klubowiczów. Zapoznajemy ich z wyposażeniem klubu oraz pokazujemy jak prawidłowo obsługiwać maszyny w poszczególnych strefach” – mówi Mateusz Kasprzyk, manager klubu.

klubu. Raz w miesiącu klubowicze mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z akredytowanym trenerem personalnym, podczas których można uzyskać wskazówki treningowe, omówić swoje cele i postępy, a także skorzystać z urządzenia, które pokaże nam dokładny skład naszego organizmu. Będziemy więc wiedzieli ile mamy z nim płynów, tkanki tłuszczowej i mięśni i czy nasz trening przynosi pożądane efekty.

Najkorzystniej w przedsprzedaży

Fot. Warszawa w Pigułce

Do 9 marca trwa przedsprzedaż, w której miesięczny karnet open dostępny jest w cenie promocyjnej: 79,95 złotych z gwarancją jej niezmienności przez cały okres członkostwa. Klubowicze zapisujący się w tym okresie nie płacą również opłaty wpisowej.

 „W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje” – tłumaczy manager klubu.

Już teraz Dni Otwarte

Klub można poznać podczas dni otwartych. Od 28 lutego do 9 marca CityFit jest do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy mogą obejrzeć wnętrza, zapoznać się z ofertą, porozmawiać z teamem oraz zapisać na preferencyjnych warunkach.

Klub przy Rondzie Wiatraczna jest 15. klubem sieci CityFit. W Warszawie działają już 2 lokalizacje: CityFit Rondo Wiatraczna (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13).

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: www.cityfit.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.