Nowe informacje o powrocie dzieci do szkół! Premier: „nic nie jest przesądzone”
Powrót dzieci do szkół po feriach nie jest jeszcze przesądzony. Informacje w tej sprawie przekazał premier Mateusz Morawiecki podczas rozmowy Q&A na jednym z portali społecznościowych.
Premier Mateusz Morawiecki stwierdził, że nie jest w stanie zagwarantować, że dzieci wrócą do szkoły po feriach.
– Musimy wiedzieć, jaki będzie stan zakażeń, jaki będzie stan dystrybucji szczepionek, a to dopiero koniec grudnia i styczeń pokażą. Musimy też zobaczyć, czy Polacy zachowują się w sposób odpowiedzialny i zdyscyplinowany – powiedział premier Mateusz Morawiecki.
Według pierwotnych planów rządu dzieci mają powrócić do szkół 18 stycznia.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
