Nowe ścieżki rowerowe na Grenadierów! Jednak rowerzysta wybrał… chodnik!
Na Grenadierów powstały nowe, szerokie i bezpiecznie ścieżki rowerowe. Dzięki temu, piesi i rowerzyści mogą poruszać się z mniejszym ryzykiem kolizji.
Na Grenadierów powstała piękna, nowa ścieżka rowerowa. Zgadnijcie którędy jedzie rowerzysta? Ścieżką? Czy chodnikiem po drugiej stronie ulicy? @ZDM_Warszawa @BorkowskMarek pic.twitter.com/6cEk77IwXL
— Warszawa w Pigułce (@Wawawpigulce) May 31, 2022
Przyzwyczajenie to jednak druga natura. Gdy robiliśmy zdjęcie słupków postawionych przed bramą przedwojennej posesji na Grochowie, zobaczyliśmy rowerzystę jadącego chodnikiem.
Sugerujemy na przyszłość użycie ścieżki.
Dom stoi od przed wojny! Teraz przed bramą postawili im słupki!

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.
