NOWOŚĆ na rynku cateringowym! Codziennie pod Twoimi drzwiami 4 posiłki z restauracji

To nie jest kolejny catering dietetyczny, który przekonuje Cię, że musisz zrobić formę na lato, jedząc tylko „fit” dania. Bistronaut, to uczta dla tych, dla których jakość i smak ma kluczowe znaczenie.

Fot. Materiały prasowe

Nie jedzenie, które stara się dorównać walorom dań z restauracji, a autentycznie, prawdziwe kompozycje z ulubionych knajp w Twoim mieście.

Zasady są jednak takie same – otrzymujesz jedzenie pod drzwi, każdego dnia, wygodnie zapakowane, z wybranymi przez Ciebie wielkościami porcji, ale bez porównania klasyczny catering dietetyczny, a Bistronaut dzieli krok milowy, jeśli chodzi o wygląd i kompozycję menu. Codziennie zaskakująco, kulinarnie niepowtarzalnie. Bistronaut w skrócie, to zamknięta w wygodnym pudełku restauracja na wynos.

Jak wygląda zamówienie w Bistronaucie?

Pierwszy krok to wejście na naszą witrynę internetową bistronaut.pl gdzie na starcie kluczowe jest sprawdzenie, czy realizujemy dostawy również w Twoim mieście. 

Krok drugi  to wybór ulubionego rodzaju kuchni, ale nikt nie zabrania zmieniać decyzji co tydzień 😉 Możliwość testowania nowych smaków to jeden z głównych walorów, który wyróżnia nasz restauracyjny catering. Do wyboru masz kuchnię roślinną, polską, włoską, japońską, wietnamską. Z czasem będziemy Was zabierać w jeszcze więcej zakątków świata.

Krok trzeci to określenie, jaka wielkość dań będzie dla Ciebie adekwatna. Chcesz trzymać linię albo jesz „jak wróbelek”? Wybierz mini. Lubisz dobrze zjeść, a wysiłek fizyczny nie jest Ci obcy? Idealnie wpasuje się wersja standard. Dla głodnych dobrych smaków lub osób, które uprawiają sport więcej, niż 4 razy w tygodniu – proponujemy wersję maxi.

Krok czwarty to standardowe podanie danych kontaktowych i najważniejsze – adresu, pod który mamy przywozić box z jedzeniem.

Od tej chwili stajesz się szczęśliwym posiadaczem 4 dań, skomponowanych w restauracyjnym zaciszu, przez najlepszych szefów kuchni.

Fot. Materiały prasowe

Kulinarna podróż

Monotonia codziennej diety, te same, znane od lat smaki, nic zaskakującego, a Ty czujesz, że potrzebujesz nowych bodźców? Wrażeń? Zacznij od zmiany kuchni. Tak – nie musimy od razu skakać na bungee ani kupować motocykla, by poczuć coś ekscytującego. Pudełko wypełnione 4 posiłkami z nieznaną Ci dotąd kuchnią, np. wietnamską może być bardziej ekscytujące,  niż pudełko pod choinką.

Jedzenie niezaprzeczalnie wypełnia każdy nasz dzień. Jest z nami od rana do zmierzchu. To paliwo napędowe dla naszego organizmu, które dostarcza mu odpowiednio dużo energii. Nie bez kozery znane jest również powiedzenie “jesteś tym, co jesz”. Restauracje, z którymi współpracujemy, nie tolerują półśrodków. Korzystają wyłącznie z najlepszej jakości produktów i sprawdzonych dostawców. Załogę kuchni zasilają utalentowani kucharze. Możesz mieć więc pewność, że otrzymujesz możliwie najlepszą jakość jedzenia, a Twoje ciało podziękuje Ci za to.

Fot. Materiały prasowe

Fenomen cateringu z Bistronaut.pl

Możesz skorzystać z oferty restauracji, którą już znasz lub zamówić jedzenie z całkiem obcego Ci miejsca. W obu przypadkach będziesz jednak testerem wyjątkowych smaków. Nie dostaniesz takich samych posiłków, jakie figurują w podstawowej karcie menu. Dieta z Bistronaut.pl  jest specjalnie opracowana od podstaw, przez szefa kuchni w danym miejscu.

Unikatowy smak restauracyjny każdego dnia jest na wyciągnięcie ręki. Możesz go mieć już od 59 złotych za 4 posiłki na cały dzień. Przekonaj się jak wygodna i unikatowa jest to opcja. Wybierz restaurację i zamów jej dania na cały tydzień.

Bistronaut został doceniony. Nasz pomysł zdobył już dwie nagrody i jedną nominację. Najważniejsze jednak jest dla nas zadowolenie i lojalność Klientów. Cieszymy się z poszerzającego się wciąż grona osób, które tak jak my – kochają pysznie zjeść.

Bistronaut – więcej niż jedzenie w pudełku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.