Nowy film Motion-Studio. Zobacz, jak wygląda postęp prac! [NASZ PATRONAT]

5 maja 2016 r. ruszył nowy projekt filmowy Michała Janiszewskiego i Marcina Poncyliusza, tworzących razem pod szyldem Motion-Studio – „Warsaw 2016…”. Portal Warszawa w Pigułce został oficjalnym patronem medialnym przedsięwzięcia.


Jak sami o sobie piszą Motion-Studio.pl to połączenie pasji do fotografowania, filmowania i nowinek technicznych. Czym będzie „Warsaw 2016 …”? Podobnie jak wcześniej, również tym razem Panowie oprowadzą nas po Warszawie, a dokładniej po mieście oprowadzi widzów muzyka. Jak deklarują „Pokażemy miasto, które żyje i wraz z mieszkańcami zmienia się każdego dnia. Zależy nam na tym, żeby miejsca, które codziennie mijacie idąc do szkoły lub pracy (budynki, ulice, skwery, place) pokazały nową twarz”.

Przypominamy, że nie będzie to pierwszy film duetu Motion-Studio. W minionych latach pokazali dwie inne produkcje:

Każdy z tych filmów obejrzało już ponad 100 000 widzów na kanale YouTube, zbierając wiele pozytywnych komentarzy. Projekt „Warsaw 2016 …” będzie miał premierę pod koniec czerwca – dokładna data zależna jest od pogody.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c