Nowy klub fitness na Woli. W ten weekend można go przetestować za darmo

Całodobowy klub CityFit w biurowcu Wola Plaza (dawny PDT) oficjalnie otwarty zostanie 20 października, ale już w ten weekend można wybrać się do niego na bezpłatny próbny trening.

Dostęp 24h/7, 7 stref treningowych, sprzęt topowych marek (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), zajęcia fitness w cenie karnetu, autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu – to tylko niektóre z benefitów, które oferuje nowy klub CityFit zlokalizowany przy ulicy Młynarskiej 8/12.

Weekend na przetestowanie

Otwarcie klubu nastąpi o północy z 19 na 20 października, ale CityFit zaprasza do obejrzenia wnętrz już teraz. Od 12 do 19 października w godzinach 12.00-20.00 w klubie trwają Dni Otwarte. W weekend będzie można nawet potrenować.

 – Wszystkich, którzy chcieliby przetestować sprzęt i komfort treningu w naszym klubie zapraszamy w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-18:00 na bezpłatny, niezobowiązujący trening. Można przyjść z dziećmi. Gdy Państwo będziecie ćwiczyć, zaprosimy je do zabawy na warsztatach artystycznych i animacjach. – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.

Najkorzystniej w przedsprzedaży

Sprzedaż karnetów do klubu już trwa. Do 19 października miesięczny karnet open dostępny jest w cenie promocyjnej: 89,95 złotych (z gwarancją jej niezmienności przez cały okres członkostwa). Klubowicze zapisujący się w tym okresie zyskują również rabat na opłatę wpisową.

– W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo można w każdej chwili zawiesić – na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje. – tłumaczy Karolina Bałaban.

Klub na Woli jest 17. klubem sieci CityFit. W Warszawie działają już 3 lokalizacje: CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13) oraz CityFit Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207). Wkrótce sieć pojawi się również w CH Atrium Reduta i CH Sadyba Best Mall.

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: www.wola.cityfit.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c