Nowy poseł w partii Szymona Hołowni!

Partia Polska 2050 Szymona Hołowni poinformowała właśnie, że do ich klubu dołączył poseł Mirosław Suchoń. To kolejna osoba, która przeszła do tej partii z Koalicji Obywatelskiej.  

Fot. Warszawa w Pigułce

Mirosław Suchoń to kolejny polityk Koalicji Obywatelskiej, który zdecydował się przejść do partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Informację przekazano dziś podczas konferencji prasowej partii. Opublikowano również krótki wpis w mediach społecznościowych klubu.

Również do Polski 2050 dołączył dziś burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski, warszawska aktywistka Wanda Brociek. Wcześniej do Szymona Hołowni dołączyli także Tomasz Zimoch, Joanna Mucha, Paulina Henning-Kloska, Jacek Bory i Hanna Gill-Piątek.

Mirosław Suchoń jest  z zawodu ekonomistą i specjalistą w zakresie rozwoju i bezpieczeństwa systemów informatycznych. W 2015 roku debiutował jako poseł Nowoczesnej Ryszarda Petru. W przeszłości był także członkiem Unii Wolności i Partii Demokratycznej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c