Nowy salon Xiaomi w Arkadii! Największy w Europie Środkowo-Wschodniej! Byliśmy w środku

Nowy, największy w tej części Europy Mi Store otworzył się w Westfield Arkadia. Byliśmy już w środku. To nie tylko zupełnie nowe produkty, ale także pokazy innowacyjnych rozwiązań i autoryzowany serwis. Przede wszystkim jednak powstała specjalna strefa, która pokazuje, jak urządzenia Xiaomi sprawują się w domu.

Fot. Warszawa w Pigułce

Nowy Mi Store znajduje się na parterze Centrum Handlowego Westfield Arkadia niedaleko wejścia od strony Al. Jana Pawła II.

Wstęgę przecinali Alan Chen z Xiaomi, Łukasz Bieniek z polskiego przedstawicielstwa i Leszek Sowiński z firmy ROLV..  Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zrezygnowano z wielkiego otwarcia, zamiast tego Xiaomi zdecydowało się na 10 proc. obniżkę nie tylko w tym, ale we wszystkich salonach Mi w Polsce.

Fot. Warszawa w Pigułce

Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu to… przezroczysty telewizor. W nowym salonie wystawiono projekty koncepcyjne. To bardzo drogie, niedostępne jeszcze w seryjnej sprzedaży produkty, domena targów technologicznych. Takich gadżetów próżno szukać w innych salonach. Obejrzeć możemy m.in. gokart wyścigowy czy wspomniany wcześniej telewizor z przezroczystą matrycą, który wypełnia się kolorami w zależności od potrzeby.

Powierzchnia salonu wynosi ponad 300 m2. Na półkach po lewej i prawej stronie znajdują się produkty, których wcześniej w ekspozycji w mniejszych salonach nie widzieliśmy. Dzięki temu, bez przeglądania strony, możemy dowiedzieć się, jakimi artykułami dysponuje Xiaomi. Jest to naprawdę pokaźna lista. Znajdziemy tam artykuły mniejszego i większego AGD, telewizory, lampy na biurko czy nawet oświetlenie LED. Po środku znajduje się to z czego firma słynie, a więc smartfony z szerokiej oferty.

Ciekawym rozwiązaniem jest też specjalna „strefa domowa”. Niczym w dobrych sklepach z meblami, możemy przyjść i zobaczyć, jak urządzenia Xiaomi sprawują się w domu. Jest blat z inteligentnym czajnikiem, którym możemy zarządzać m.in. poprzez smartfon (jak większość urządzeń tej marki), płyta indukcyjna czy ryżowar. Możemy obejrzeć tam też inteligentne, wielofunkcyjne odkurzacze, oczyszczacze powietrza, w tym nowe modele czy wypasiony projektor, który potrafi zamienić ścianę w prawdziwe, ogromne kinowo domowe o przekątnej 150″.

Dalej znajdziemy półki z gadżetami i mniejszymi urządzeniami, jak słuchawki, dodatkowe wyposażenia smartfonów czy kompaktowe rozwiązania dotyczące oświetlenia.

W nowym Mi Store znajduje się również autoryzowany serwis, także gdyby zaszła taka potrzeba wszelkich napraw można dokonać na miejscu.

Fot. Warszawa w Pigułce

Zachęcamy do osobistego odwiedzenia i zobaczenia, jak największy salon tej marki wygląda. Firma zadbała o bezpieczeństwo, w czym ma pomóc maszyna z numerkami, która dba nie tylko o kolejność wejść, ale także o limit osób w środku. Na stronie: https://rezerwacje.mi-home.pl/v2/ można też zarezerwować wizytę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c