Warszawa ma nowego wiceprezydenta! Nowy skład zarządu miasta

„Czas na zmiany w zarządzie, czasu przed nami bardzo trudne dlatego że jesteśmy w samym środku pandemii.” – powiedział na środowej konferencji prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Przede wszystkim skupiamy się na walce z koronawirusem. My jako samorządowcy jesteśmy na pierwszej linii. Oprócz tego ciężkie czasy budżetowe, dlatego że budżet miasta jest w bardzo trudnej sytuacji.” – powiedział prezydent Warszawy.

„Nową wiceprezydent została Aldona Machnowska-Góra, która będzie się zajmowała tak jak dotychczas kulturą ale również polityką społeczną. Będzie się również zajmować mieszkalnictwem. Prezydent Renata Kaznowska będzie się dalej zajmowała edukacją i sportem ale również zdecydowała się w tych trudnych czasach wziąć wziąć na siebie najtrudniejszy odcinek jaki dzisiaj mamy a mianowicie politykę zdrowotną.” – dodał.

„Dwóch wiceprezydentów – tych samych prezydent Olszewski i prezydent Soszyński z tym samym zakresem obowiązków. Prezydent Soszyński będzie dodatkowo odpowiadał za kwestie reprywatyzacji.” – ogłosił prezydent.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c