Nożownik zaatakował kierowcę autobusu

W dniu wczorajszym w godzinach wieczornych na pętli autobusowej w Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, doszło do ataku z użyciem niebezpiecznego narzędzia na kierowcę autobusu linii L11. Kierowca obronił się i wezwał pomoc. O sytuacji poinformował lokalny portal Wirtualny Nowy Dwór. Napastnik po ataku uciekł z miejsca. Policjanci niedługo po tym ujęli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi.

Zatrzymanym jest 49-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. Policjanci osadzili zatrzymanego w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji. O sprawie powiadomiony został natychmiast prokurator.

W środę w Prokuraturze Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim mężczyzna usłyszał zarzuty. – Z uwagi na wykonywane czynności w sprawie na chwilę obecną nie informujemy o szczegółach śledztwa, w tym dotyczących osoby zatrzymanej – informuje naszą redakcję Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie.

To już kolejny w ostatnim czasie atak na kierowcę autobusu komunikacji lokalnej ZTM. Rok temu 27 listopada w Wieliszewie pasażer rzucił się na kierowce podczas jazdy autobusu. W wyniku uderzenia kierujący gwałtownie zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Ciężko ranny został kierowca autobusu. Więcej o tym wypadku pisze portal Wirtualne Legionowo tutaj


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.