Obostrzenia do marca? Taką informację podają przedsiębiorcy

TOK FM podaje nieoficjalnie, że obostrzenia związane z pandemią koronawirusa mogą potrwać do marca. Radio podaje też, że do około 20 obiektów w Szczyrku weszli windykatorzy.

Fot. Arkadiusz Ziolek/ East News

Informację o możliwości przedłużenia obostrzeń podał na antenie TOK FM Mirosław Bator, prezes Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej. Dodał, że przedsiębiorcy uważają sezon za stracony. Na razie oficjalne informacje mówią, że obostrzenia, w tym zamknięcie hoteli potrwa do 17 stycznia.

Minister w programie „Money to się liczy” dla Wirtualnej Polski przewidywał, że wykrywać będziemy nawet po 40 tys. przypadków dziennie. Podczas trwania trzeciej fali może dojść też do całkowitego załamania służby zdrowia.

Wprowadzone restrykcje mają temu zapobiec. Minister ogłosił, że od 28 grudnia do 17 stycznia do minimum zostanie ograniczone funkcjonowanie hoteli. Stoki, branża fitness, kina i teatry i galerie handlowe będą zamknięte, a restauracje wydawać będą mogły posiłki tylko na wynos. W Sylwestra natomiast wprowadzono zakaz wychodzenia od godziny 19.00 dnia 31 grudnia, do godziny 7.00 pierwszego dnia następnego roku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c