Obostrzenia w wakacje. Co nas może czekać?

Dziś podczas konferencji prasowej rzecznik rządu pytany był między innymi o dalsze restrykcje związane z pandemią koronawirusa, w tym podczas  tegorocznych wakacji. Czy przy przestrzeganiu wszelkich obostrzeń, będziemy mogli podróżować?

Fot. Pixabay

Piotr Mueller poinformował dziś podczas konferencji prasowej, że jutro o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, po którym podjęte zostaną decyzje dotyczące dalszych obostrzeń w kraju. Niewykluczone, że jeszcze jutro lub najpóźniej w czwartek zostaną przedstawione.

Rzecznik rządu pytany był również o zbliżające się wakacje. Zaznaczył, że jeśli będziemy przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa i restrykcji wprowadzonych przed rząd, a także szczepienia będą szły zgodnie z planem, niewykluczone, że wakacje „w jakiejś formie” będą mogły być możliwe. Wszystko natomiast zależy od tych dwóch czynników.

Rzecznik rządu zastrzegł jednak, że czy to będzie w pełnym zakresie, tak jak to było dwa lata temu czy podobnie jak w ubiegłym roku, tego nikt tego z pełną odpowiedzialnością nie powie w tym momencie. Decyzje  dotyczące wakacji będą podejmowane w późniejszym terminie i zależeć będą od liczby zachorowań.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c