Obrona przed kolejnym lockdownem? Kluby fitness chcą wprowadzić usługi medyczne

Wielu właścicieli klubów fitness zgodnie twierdzi, że kolejnego lockdownu mogą nie przetrwać. Oferowanie usług medycznych ma nie tylko ochronić w placówki przed kolejnym lockdownem. To oferta, która już dawno miała być zrealizowana. Padnemia zmobilizowała do działania. 

fot. Pixabay

Jak podaje Dziennik Gazeta Prawna, rozszerzanie usług w działalności fitness ma zabezpieczyć właścicieli przed ewentualnym kolejnym lockdownem.

Odrabianie strat branża fitness zacznie dopiero w najbliższy weekend. Właściciele jednak już chcą zabezpieczyć się przed kolejnym zamknięciem wprowadzając do swojej oferty usługi medyczne z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.

„Chcemy pomagać w powrocie do zdrowia osobom, które przeszły COVID-19, ale też tym po urazach, otyłym, z cukrzycą czy pacjentom kardiologicznym. Dysponujemy odpowiednią do tego infrastrukturą” – powiedział DGP Tomasz Napiórkowski, prezes Polskiej Federacji Fitness.

Fitness na receptę to projekt który dopiero czeka na akceptację Narodowego Funduszu Zdrowia. Obecnie ustalany jest termin spotkania przedstawicieli funduszu oraz federacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c