Obrzydliwe! Pedofil umawiał się z dziećmi. Ofiar szukał w internecie

Policjanci z Czosnowa zatrzymali podejrzanego o pedofilię 26-latka. Mężczyzna był przekonany, że pisze z 11-latką i 12-latką. Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobami dorosłymi. Wobec zatrzymanego zastosowano dozór policyjny.

Fot. Policja

Policjanci z czosnowskiego komisariatu Policji w tym tygodniu na terenie gminy zatrzymali 26-latka. Mundurowi prowadzili w tym zakresie współpracę z osobami, które które zajmują się bezpieczeństwem w Internecie i które informują o podejrzanych zdarzeniach i zachowaniach w sieci.

Na podstawie takiej współpracy policjanci uzyskali informację o mieszkańcu powiatu nowodworskiego, który za pomocą komunikatorów społecznościowych miał wyszukiwać małoletnie poniżej lat 15-tu do spotkań o charakterze seksualnym. Dzięki czujności pracowników fundacji, którzy o wszystkim poinformowali mundurowych, czosnowscy funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego.

O ustalonej godzinie i w określonym miejscu czekali na podejrzanego. 26-latek był kompletnie zaskoczony. Został przez policjantów zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Nowodworska prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny.

Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c