Obywatel Chin zaatakował tasakiem pracownika hotelu

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali 52-letniego obywatela Chin, podejrzewanego o uderzenie kuchennym tasakiem 39-letniego pracownika hotelu. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratury w Piasecznie.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Wczoraj po południu policjanci z komisariatu w Lesznowoli zostali wezwani do jednego z hoteli. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że doszło tam do zranienia jednego z pracowników przez  gościa hotelowego.

Policjanci na miejscu zatrzymali, jak się po chwili okazało, 52-letniego obywatela Chin. Zraniony tasakiem w rękę 39- letni mężczyzna trafił do szpitala.

Zatrzymany 52-latek, podejrzewany o uszkodzenie ciała pracownika hotelu, został osadzony w policyjnej celi. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli w jego pokoju hotelowym kuchenny tasak. Materiały w tej sprawie trafią teraz do prokuratury w Piasecznie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.