Od dzisiaj dzieci wracają do żłobków i przedszkoli. Ale to nie jedyne luzowanie

Rząd przedłużył obowiązujące restrykcje do 25 kwietnia. Ponowne otwarcie żłobków i przedszkoli w poniedziałek 19 kwietnia stanowi wyjątek, z czego zdecydowanie ucieszyli się rodzice. Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych wciąż pozostają na zdanym nauczaniu. 

Fot. Pixabay

Rząd zapowiedział przedłużenie obostrzeń do 25 kwietnia. Jednocześnie chce zacząć luzowanie od uwalniania edukacji stacjonarnej.

Dzisiaj do stacjonarnych zajęć wracają żłobki i przedszkola. To nie jedyny wyjątek od obostrzeń bo również od dzisiaj będzie możliwość uprawiania sportu na świeżym powietrzu. W szkołach i klasach sportowych to jedyne możliwe zajęcia stacjonarne, które mogą się odbywać.

Rząd jeszcze w tym tygodniu ma podjąć decyzję o dalszym uruchamianiu stacjonarnych zajęć, ale wszystko będzie zależało od tego czy trend spadkowy zakażeń koronawirusem zostanie utrzymany.

Do 25 kwietnia zamknięte również będą galerie handlowe, salony kosmetyczne i instytucje kultury. Do 3 maja przedłużone zostały restrykcje na hotele i pensjonaty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c