Oddaj niepotrzebne ubrania w Designer Outlet Warszawa i w zamian ozdób swoje jeansy

Akcja charytatywna Designer Outlet Warszawa we współpracy z Fundacją Eco Textil trwa. Przynieś niepotrzebne ubrania do centrum i oddaj do recyklingu. W zamian możesz spersonalizować swoje jeansowe rzeczy pod okiem artystów z Floating Jeans. Nie przegap szansy, akcja trwa do 12 września.

Fot. Materiały prasowe

Wietrzysz szafy przed zmianą sezonu? W końcu jesień coraz bliżej i wymiana garderoby z letniej na tę cieplejszą nikogo nie minie. Przy okazji sezonowej rewizji szaf zwykle zostaje mnóstwo rzeczy, które nie nadają się do noszenia, lub ich po prostu nie chcesz. Nie wiadomo tak naprawdę co z nimi zrobić, jak je posegregować i do którego kontenera wrzucić. Designer Outlet Warszawa i Fundacja Eco Textil pomogą pozbyć się problemu.

Do najbliższej soboty – 12 września, możesz przywieźć  do Piaseczna swoje niepotrzebne rzeczy, wrzucić do specjalnego kontenera i w zamian ozdobić sobie swoje jeansy zupełnie za darmo. Akcja jeans w moim stylu w Designer Outlet Warszawa w tym roku połączona jest z działaniami charytatywnymi. Wszystkie zebrane niepotrzebne ubrania, które można wrzucać do skrzyni ustawionej w centrum, Fundacja Eco Textil spożytkuje na zakup rowerków rehabilitacyjnych dla Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach k. Piaseczna. Tym bardziej ważne, by zebrać jak najwięcej rzeczy i przekazać je na ważny lokalny cel.

Fot. Materiały prasowe

Przyłącz się do akcji, bo niewielkim wysiłkiem możesz pomóc dzieciakom, które codzienne muszą trenować swoją sprawność ruchową. Co zyskujesz? Za każde zostawione w centrum niepotrzebne ubranie odbierasz voucher na customizację jeansów. Twoją ulubioną kurtką, koszulą, spodniami czy spódniczką zajmą się artyści z Floating Jeans. To ludzie, którzy kochają jeans i potrafią go zaczarować jak nikt inny. Przypinki, ćwieki, naszywki i malunki na tkaninie to ich specjalność.

Więc nie zastanawiaj się, oddaj niepotrzebne rzeczy i zrób niespodziankę sobie, swoim dzieciakom lub ukochanej osobie. Szczególnie teraz, kiedy rozpoczyna się sezon na jeans, najbardziej pożądany i jednocześnie najpopularniejszy fenomen w historii mody. Po 160 latach na rynku fashion, jeans noszą wszyscy, biznesmeni, styliści, sportowcy, fashionistki, kocha go młodzież a nawet dzieciaki. Jeśli chcesz więc się wyróżnić, koniecznie wpadnij do Designer Outlet Warszawa i spersonalizuj sobie jeansy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c