Oddali Polskę Jezusowi na rogu Elekcyjnej i Górczewskiej: „Trzeba bronic dzieci, przedszkoli, szkol i uniwersytetów” [WIDEO]

Wczoraj po południu na rogu Elekcyjnej i Górczewskiej grupa modlących się ludzi zawierzyła Polskę Jezusowi Chrystusowi i oddała nasz kraj „pod opiekę i we władanie” Jezusa. Uroczystość poprowadził ksiądz Stanisław Małkowski, którego znamy z 2014 roku, gdy odprawiał egzorcyzmy pod Pałacem Prezydenckim.

 

„Trzeba bronic dzieci, przedszkoli, szkol i uniwersytetów, przed wkraczaniem diabelskich ideologii, które niszczą człowieka od środka” .- mówił ksiądz.

„Wierność prawdzie uznaje się za przykład nietolerancji, a nawet fanatyzmu, natomiast niewierność prawdzie przybiera postać różnych, z piekła rodem ideologii,  wśród nich ideologia gender na czele, którą Ojciec Święty Benedykt XVI uznał za gorsza od komunizmu, gorszą od marksizmu i leninizmu. Te ideologie niszczą człowieka od środka, od luduzkiego wnętrza” – dodał ksiądz

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.