Odnaleziona 17-latka piła z 45-letnim mężczyzną?

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna odnaleźli poszukiwaną 17-letnią Wiktorię. W tej sprawie został zatrzymany także 45- letni mężczyzna. Jest on podejrzewany między innymi o kradzież oraz rozpijanie nieletniej. Dziewczyna została umieszczona w policyjnej izbie dziecka, skąd po wydaniu sądowego nakazu, zostanie umieszczona w młodzieżowym ośrodku wychowawczym.

Fot. Pixabay

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych na terenie Warszawy, zatrzymali poszukiwaną jako zaginioną 17-letnią Wiktorię. Funkcjonariusze ustalili, że dziewczyna wraz z 45-letnim mężczyzną wynajęła mieszkanie w Warszawie.

Nastolatka została umieszczona w poilcyjnej izbie dziecka. Policjanci złożyli do sądu rodzinny wniosek o wydanie nakazu umieszczenie nieletniej w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Natomiast jej 45-letni znajomy został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Jest on podejrzewany między innymi o rozpijanie małoletniej, a także o kradzież.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c