Ogromne kolejki do sklepów w galeriach

W galeriach handlowych kolejki do sklepów ciągną się nawet przez pół długości obiektu. Tak jest na przykład w Galerii Młociny. Zainteresowanie Primarkiem przerosło oczekiwania handlowców. Jest więcej ludzi niż przed świętami.

kolejki, galeria, tłumy

Fot. Warszawa w Pigułce

Sklepy zamknięte są od 28 grudnia. Pierwszy raz poświąteczne wyprzedaże, zaczęły się jeszcze przed świętami.

Placówki handlowe zostały ponownie otwarte 1 lutego, ale ze względu na prace dopiero 6 wiele osób ma okazję, by wybrać się na zakupy. W mediach społecznościowych wiele osób umieszcza zdjęcia z kolejek w centrach handlowych. Okazało się, że kolejki są jeszcze większe niż te przed świętami.

Wydaje się, że najdłużej czeka się przed Primarkiem w Galerii Młociny, gdzie kolejka ciągnie się przez niemal pół galerii. W sklepach obowiązuje ścisły reżim sanitarny. Ochrona i obsługa dba więc, by podczas zakupów w placówce przebywało tylko tyle osób, ile wynosi limit. Ten oblicza się na podstawie metrażu. Na 1 osobę musi przypadać 15m2 powierzchni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c