Ogromne korki na Ursynowie! Zamkniętych kilka ulic!

Dziś jeżdżąc po Ursynowie trzeba uzbroić siw w cierpliwość. Ogromne korki występują szczególnie w okolicy urzędu dzielnicy. Ciężko poruszać się samochodem zarówno w stronę Kabat, jak i w stronę metra Ursynów. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Na Ursynowie trwają utrudnienia związane z budową tunelu POW. Teraz pojawiły się prace remontowe przy Płaskowickiej oraz na rondzie przy Pileckiego i Stryjeńskich. Od wczorajszego wieczora nieprzejezdne są ulice Stryjeńskich, Pileckiego i Dereniowa w kierunku Kabat.

Od rana największe korki tworzą się na alei Komisji Edukacji Narodowej i trwają do teraz. Trzeba szczególnie uzbroić się w cierpliwość w okolicy metra Imielin, przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Tu występuje największy ruch. W długim korku stoi się zarówno jadąc w stronę metra Kabaty, ale i w stronę metra Ursynów. Widać, że kierowcy są zdenerwowani, często słychać klaksony.

Ruch zamkniętymi ulicami ma zostać wznowiony dopiero jutro. Zatem jeśli możecie i chcecie uniknąć długiego stania w korkach, omijajcie te okolice.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c