Ogrzewali się w kolejce do cukierni. Wspólnota mieszkaniowa mówi „nie”

Podczas Tłustego Czwartku wiele osób wybrało się do cukierni „Zagoździński” po kultowe pączki. Nigdy nie przeszkadzało to mieszkającym tam ludziom. W tym roku też nie było problemu. Wspólnota nalepiła jednak kartkę na drzwiach zwracając uwagę na pewien problem.

Co roku w kolejce do pączków stoją setki, jeżeli nie tysiące osób. Ostatnio jednak święto wszystkich smakoszy słodkości miało miejsce, kiedy było ciepło. W tym roku zima wyjątkowo daje o sobie znać i części osób zrobiło się w kolejce po prostu zimno.

Korzystając z okazji, gdy ktoś wychodził z bloków mieszczących się tuż przy kolejce, klienci postanowili ogrzać się w holu, po czym powrócić do kolejki. Zdaniem wspólnoty mieszkaniowej jest to problem i poinformowała o tym stosowną kartką na drzwiach. „Zabrania się wchodzenia na klatkę schodową osobom stojącym w kolejce do cukierni” – głosi napis.

Co ciekawe, sąsiednie klatki schodowe były „wykorzystywane” częściej (ta znajduje się bezpośrednio przed wejściem do cukierni). Tam jednak wspólnota najwyraźniej przymknęła oko na ten jeden dzień.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c