Oprawki okularowe w KODANO Optyk teraz do 90% taniej!

Teraz w salonach KODANO Optyk oraz w sklepie internetowym KODANO.pl można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić oprawki okularowe do 90% taniej! Spraw, by świąteczny czas w tym roku był jeszcze bardziej wyjątkowy!

Fot. Materiały prasowe

Zimowa aura już na dobre zagościła za naszymi oknami. Mroźny wiatr, ostre słońce czy suche powietrze w domu to negatywne cechy aktualnej pory roku. Nasze oczy z każdej strony wystawione są na szkodliwe działania. Długa praca przy sztucznym świetle dodatkowo wysusza oczy, a przecierając je tylko potęgujemy ten efekt. Nasz wzrok w tym okresie może pogarszać się w niespodziewanym tempie.

Dbanie o prawidłową higienę oczu to podstawa, ale zimą zdecydowanie warto też nosić okulary. Nie tylko uchronią nas przed czynnikami fizycznymi jak np. mroźne powietrze, czy intensywne promieniowanie UV, ale dzięki specjalnym powłoką mogą zapewnić naszym oczom większy komfort w pracy przy komputerze blokując tak powszechnie występujące niebieskie światło.

Zbliżające się święta to świetny czas by zrobić prezent sobie lub najbliższym. Zdrowie to podstawa wszystkich życzeń przy wigilijnym stole, dlatego warto nie tylko życzyć, a również podarować komuś coś co przyczyni się do polepszenia zdrowia.

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Teraz w KODANO Optyk wszystkie oprawki Moretti kupisz 90% taniej! Dodatkowo oprawki okularowe wszystkich pozostałych marek aż 70% taniej! Doradcy klienta w naszych salonach pomogą Ci wybrać idealne dla Ciebie oprawki. Promocja trwa do 31 grudnia.

Fot. Materiały prasowe

Salony KODANO Optyk w Warszawie znajdziesz w następujących lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, Warsaw Hub, rondo Daszyńskiego 2 (poziom -1), tel. 511 125 937
  • KODANO Optyk, CH Atrium Targówek ul. Głębocka, tel. 511 124 473
  • KODANO Optyk, GH Bemowo ul. Pow­stań­ców Ślą­skich 126, tel. 533 726 010
  • KODANO Optyk, CH Westfield Arkadia al. Jana Pawła II, tel. 511 125 240
  • KODANO Optyk, Centrum Ursynów ul. Puławska, tel. 511 124 581
  • KODANO Optyk, Galeria Północna ul. Światowida, tel. 530 858 989
  • KODANO Optyk, Centrum Janki, ul. Mszczonowska, Janki k/W-wy, tel. 533 724 616

Każdy z salonów KODANO Optyk w Warszawie oferuje kilkaset modeli okularów, więc wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można tam kupić okulary znanych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał.
Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami KODANO.pl. Warto dodać, że grupa KODANO w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 48 lokalizacji salonów KODANO Optyk, w których można kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, akcesoria okularowe, a także zbadać swój wzrok oraz dobrać wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.