Osoba pod pociągiem metra! 7 stacji zamkniętych w tym Centrum! Ruch w dwóch pętlach

Na stacji metra Politechnika doszło do wstrząsającego zdarzenia. Osoba znalazła się pod pociągiem metra. Na miejscu są służby.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak dowiedziała się Warszawa w Pigułce poszkodowana osoba przeżyła. Wydobyto ją spod pociągu i jest z nią kontakt. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będzie ustalała policja.

WTP informuje, że z powodu zdarzenia na stacji metra Politechnika występują utrudnienia w kursowaniu linii metra M1. Ruch odbywa się w pętlach: Kabaty – Wilanowska oraz Dw. Gdański – Młociny Trwa uruchamianie autobusowej linii Z Za Metro kursującej na trasie Metro Wilanowska 02 – Pl. Wilsona 07. Trasa linii Z Za Metro :

PL.WILSONA 07 – Mickiewicza – Andersa – Marszałkowska – Waryńskiego – Batorego – al. Niepodległości – Puławska – METRO WILANOWSKA 02 – Puławska – Woronicza – al. Niepodległości – Batorego – Waryńskiego – Marszałkowska – Andersa – Mickiewicza – PL.WILSONA 08.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c