Ostatni dzień pięknej pogody! Od jutra ochłodzenie

Dziś ostatnia szansa na cieszenie się piękną pogodą. W ciągu najbliższych dni możemy spodziewać się ochłodzenia, deszczu, a nawet deszczu ze śniegiem.

Fot. Pixabay

Dziś ostatni dzień cieplej i słonecznej pogody. W przeważającej części kraju termometry pokażą kilkanaście kresek powyżej zera. Jednak nie nacieszymy się nią zbyt długo, bo już od godzin popołudniowych czeka nas pogorszenie pogody.

W wielu miejscach może pojawić się deszcz, a nawet deszcz ze śniegiem. Towarzyszyć nam będą tez chmury, a miejscami przelotne burze. Jutro czeka nas znaczne ochłodzenie, spowodowane arktycznym chłodem z północnego zachodu. W dzień w czwartek i piątek maksymalnie kilka stopni powyżej zera, w nocy pojawić się mogą przymrozki.

Jest jednak dobra informacja. Taka pogoda nie potrwa zbyt długo. Już w weekend spodziewać się możemy ponownego ocieplenia. W niedziele doświadczymy nawet 20 stopni Celsjusza! Patrząc na prognozy można śmiało stwierdzić, że w tym roku szczególnie bliskie jest nam powiedzenie: „kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c