Ostatnie ostrzeżenie dla Warszawy! Wiemy, jakie będą wtedy obostrzenia

Warszawa znalazła się na liście powiatów, które zagrożone są żółtą strefą. Oznacza to, że jeżeli nic się nie zmieni będą nas obowiązywały dodatkowe obostrzenia. Obowiązek noszenia maseczek na ulicy to jedno z nich.

Fot. Piotr Molecki/East News

Dobra informacja jest taka, że bez zmian pozostają m.in. transport lotniczy, salony kosmetyczne, fryzjerskie i tatuażu, handel, transport zbiorowy, nabożeństwa w kościołach, sanatoria, rehabilitacja, uzdrowiska, Aquaparki i baseny, działalność hotelarska, a także organizacja kongresów i targów.

Bez zmian to znaczy z dotychczasowymi ograniczeniami i w dotychczasowym reżimie sanitarnym. Obowiązek noszenia maseczek został rozszerzony. Używać ich będziemy nie tylko w przypadku pomieszczeń zamkniętych czy transportu zbiorowego, ale także na ulicy.

To, co się zmieni to ograniczenia w liczbie osób na weselach, targach, wydarzeniach sportowych, kulturalnych, wesołych miasteczkach, w kinach i restauracjach. Żadne z tych miejsc nie zostanie jednak zamknięte.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c