Oszustwo „na policjanta” – rozpoznajesz ich? [ZDJĘCIA]

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa, którzy doprowadzili pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem na kwotę 25 000 złotych. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

fot.: Policja

fot.: Policja

fot.: Policja

fot.: Policja

fot.: Policja

fot.: Policja

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. Na skutek tego przestępstwa pokrzywdzona straciła 25 000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa, kobietę i mężczyznę. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje, powołując się na numer sprawy KRP-PM-I-2812/15, można przekazać telefonując pod numer 22/ 60 383 92 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.