Otwarcie nowego sklepu Lidl Polska w Warszawie przy Forcie Służew

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 29 października, Lidl otworzy swój  37. obiekt w Warszawie, przy ul. Fort Służew 2. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Sklep zlokalizowany jest w wielopoziomowym budynku, w którym sala sprzedaży umieszczona jest na pierwszym piętrze, a na poziomie drugim znajduje się magazyn i powierzchnie biurowe. Do dyspozycji klientów będzie również zadaszony parking.

Fot. Materiały organizatorów

Nowy sklep Lidl Polska przy Forcie Służew wyróżnia się na tle pozostałych sklepów sieci. Obiekt zlokalizowany jest w wielopoziomowym budynku o nowoczesnej bryle. Sala sprzedaży o powierzchni ponad 1280 mkw. umieszczona jest na pierwszym piętrze, z kolei na poziomie drugim znajduje się powierzchnia biurowa oraz magazyn. W obiekcie jest również zadaszony parking, który zlokalizowany jest na parterze.

W obiekcie zostało zatrudnionych 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 49 miejsc parkingowych. Dodatkowo dla wygody klientów parking został wyposażony w system detekcji wraz z urządzeniem informowania o wolnych stanowiskach postojowych. W trosce o komfort dokonywania zakupów w sklepie znajdują się szerokie alejki, a klienci będą mogli skorzystać z trawelatora (tzw. ruchomego chodnika) oraz dwóch wind osobowych, które zapewnią sprawne połączenie między parkingiem a salą sprzedaży.

Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena

W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie sklepu znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

„Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

Lidl w Warszawie, ul. Fort Służew 2

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – sobota: 6:00 – 23:00
  • niedziela handlowa: 8:00 – 21:00

Liczba miejsc parkingowych: 49

Powierzchnia sali sprzedaży:  ponad 1280 mkw.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c