PANEK CarSharing rośnie w siłę, najwięcej samochodów w Warszawie, zmiany w Poznaniu

Właśnie zaczynają się odbiory kolejnych samochodów, wkrótce w Warszawie będzie ich aż 1 200. Zwiększy się też liczba aut w innych miastach, znaczne zmiany szykują się w Poznaniu.

Fot. Materiały prasowe

PANEK ma już ponad 150 stref wynajmu w całym kraju, teraz czas na zwiększenie liczby samochodów. Na początek Warszawa, tutaj właśnie kończą się odbiory kolejnej partii Fiatów 500 z podkładkami dla dzieci, po nich przyjdzie czas na inne modele, odbiory będą trwać aż do końca roku. Kolejny na mapie zmian będzie Poznań, tam także pojawią się nowe samochody i zaktualizowane strefy wynajmu.

PANEK CarSharing ma już ponad 50% rynku usług CarSharingowych w Polsce, zakomunikował również, że szykuje się do przejęcia udziałów innej firmy związanej z rynkiem współdzielonej mobilności. W tej chwili sama flota największego carsharingu w kraju opiewa na wartość około 200 000 000 zł a samochodów z dnia na dzień jest coraz więcej.

Fot. Materiały prasowe

Zmiany widać także we flocie, do usługi dołączyły właśnie Lexus RC300 i BMW i8, które jest najdroższym obecnie jeżdżącym samochodem w CarSharingu na świecie. Zarząd zapowiada jednak, że to nie koniec, bo kolejny super samochód wynajmowany w klasie Extreme został już kupiony. W ostatnim miesiącu w ofercie PANEK pojawiły się również samochody dostawcze, które również można wynająć na minuty, tutaj także zapowiada się rychła szansa rozwoju.

Fot. Materiały prasowe

Pojawiają się informacje, że firma myśli o kolejnych autach do przewozu towarów, które będą nieco mniejsze od wprowadzonych już Renault Masterów L3H2.EK S.A. spółka będąca właścicielem PANEK CarSharing w tym roku obchodzi 20 urodziny. Dzięki tak dużemu doświadczeniu w wynajmie samochodów jest traktowana jako wiarygodny partner biznesowy, co wpływa na tak dynamiczne zmiany w obrębie zakupu nowej floty.

Zapraszamy na https://panekcs.pl/!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c