Pedofil chciał umówić się z 13-latką. Na spotkanie przyszła policja

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który za pośrednictwem czatu internetowego składał propozycję poddania się innej czynności seksualnej 13-letniej dziewczynce i zmierzał do jej realizacji przy jednym z centrów handlowych. 38-letniemu Pawłowi R. grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Ponad tydzień temu pewien mężczyzna postanowił sprawdzić, czy zakładając na jednym z portali internetowych konto i podając się za 13-letnią dziewczynkę będącą na wagarach, wzbudzi zainteresowanie innych osób. Jakież było jego zdziwienie, gdy na czacie zaczepiło go kilkanaście osób. Wśród osób zainteresowanych był również 38-letni mężczyzna, który zaczął rozmawiać z 13-latką.

Znajomość rozwijała się przez tydzień. W międzyczasie osoby wymieniły się zdjęciami. Podczas tych rozmów zarówno na czacie, jak również mailowo i przez sms mężczyzna składał rzekomej 13-latce propozycję poddania się innej czynności seksualnej. W trakcie rozmów instruował ją również, żeby nikomu o tym nie mówiła i twierdziła, że ma 15 lat. Po tygodniu rozmów umówili się pod jednym z centrów handlowych. Tak na Pawła R. czekali już bielańscy kryminalni.

38-latek został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut za składanie propozycji poddania się innej czynności seksualnej małoletniej i zmierzanie do jej realizacji. Pawłowi R. grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.