Piejące koguty przeszkadzają mieszkańcom. Właścicielka odpowiada

W podwarszawskich Łomiankach mieszkańcy mają piejący problem. Przynajmniej tak wynika z kartki. Właścicielka ptactwa postanowiła skomentować sprawę w mediach społecznościowych. 

Fot. Facebook

„Dzień dobry, chciałabym wyjaśnić Szanownym mieszkańcom ul. H.Sienkiewicza, którym przeszkadzają moje koguty:

1. 2-3 tygodnie temu mieliśmy 2 koguty, które, non stop się przekrzykiwały od godziny 5-22. Nikt się nie skarżył, ale i tak postanowiliśmy że oddamy je znajomym (nie w łomiankach) żeby sąsiedzi mieli spokój. Teraz mamy 3 które pieją sporadycznie i NIE ŁAMIĄ ZASAD GMINY, ponieważ na terenie całej Polski cisza nocna trwa od 22-6, a moje koguty budzą się o 6:30-7. Nie krzyczą cały dzień a sporadycznie.

2. Mam nadzieje że mieszkańcy którym przeszkadzają moje koguty, również przychodzą z pretensjami do właścicieli psów, które szczekają i ujadają dzień i noc. (Również na ulicy H.Sienkiewicza i Baśniowej)

3. Nie ma sposobu na uciszenie drobiu po za zabiciem ich, a tego nie zrobię „bo one pieją”, Dziekanów Leśny to wieś, a jak wieś to kury były, są i zawsze będą.

4. Domofon działa tylko na osoby pozytywnie nastawione ?

5. Mam nadzieje że nie będzie więcej skarg na moje kurki, jedyne co mogę zrobić to zaprosić państwa na wystawę drobiu ozdobnego ?” – pisze Pani Paulina na Facebooku.

Nasz komentarz:

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.